חברת UPS בישראל השיקה את מרכז החדשנות Ship Your Innovation

Updated: Jun 20, 2018

בעידן מהפכת E-commerce אנחנו רוצים שהחבילות עם המוצרים שהזמנו יגיעו אלינו הביתה -ומהר! חברת UPS בישראל השיקה בחודש מרץ 2018 את מרכז החדשנות Ship Your Innovation.

המרכז יעסוק ביחד עם הסטאראפים בתחום בדיוק בנקודות הכואבות, כדי לייעל תהליכים.


עשיתם הזמנה באון ליין. לחיצת כפתור, וכל מה שנותר הוא לחכות שההזמנה תגיע. איך? לאן? הביתה, ללוקר בתחנת הדלק הקרובה אליכם או אולי באמצעות רחפן מתוזמן להפסקת הצהריים שלכם בעבודה? תרחיש מוכר בעידן מהפכת E-commerce, שבה מאחורי הקלעים מושקעים מאמצי תכנון, טכנולוגיות מתקדמות, איסוף דאטה, אינטגרציה וסנכרון מדויקים, וכל זאת כדי שהתחפושת או הגאדג'ט או הבגד יגיעו אליכם. העולם שלנו בהפרעה! כל מה שהכרנו השתנה וממשיך להשתנות, ומי באמת המוכר – לא באמת משנה לנו. כן משנה לנו שהמשלוח כלול.


המרכז לחדשנות-Ship Your Innovation מספק פלטפורמה לשיתוף פעולה בין עסקים קטנים, ממציאים בודדים, יזמים או סטארטאפים בתחילת דרכם לצד,שותפים,מנוטרים של המרכז, מומחי הלוגיסטיקה, השילוח ושרשרת האספקה של UPS בישראל בכדי לבחון וליישם בשטח רעיונות חדשניים במצבי אמת בתקווה להאיץ את דרכם לשוק העסקי.לפי דברי שי גוטמן,סמנכ"ל טכנולוגיות ודיגיטל ב UPS Israel,

"בשנים האחרונות החברה ממוקדת בחדשנות פרקטית, וביצירת ערך מוסף לארגון, ללקוחות ולחברת האם הגלובלית. בארגונים גדולים, שבהם תהליכים רוחביים וחובקי עולם, שינוי הוא אתגר, וחדשנות היא מחויבת המציאות "המופרעת", המציאות החדשה שאליה אנו מתעוררים כל בוקר. סטארט-אפים הם סטרואידים לארגונים. היכולת של ארגון גדול להכיל מוצרים ושירותים שמקדימים קצת את זמנם, אבל יבשילו בעיתוי הנכון לשוק, כאלו שמשפרים במרווח הצר שבין הארגון ללקוח הקצה,

באתגר היומיומי של שירות, שיום אחרי נראה אך טבעי שיהיה כאן".


המיזם-Ship Your Innovation נולד במטרה להתמודד עם השינויים של עידן הכלכלה הדיגיטלית וכחלק מתפיסת החדשנות של UPS בישראל.
המרכז לחדשנות נותן כבר היום לסטארטאפים מקום לדייק, לחדד, לעדן, לבנות מחדש ולתת לשוק מוצר אמיתי,משלהם! עם חשיפה עצומה ללקוחות גלובליים וחברה בינלאומית.


צוות המנטורים באירוע ההשקה

המחזור הראשון יצא לדרך ונמצא בשלב תהליך בחירת הסטארטאפים. ניתן לעקוב באתר וברשתות החברתיות.


המחזור השני יצא לדרך בקרוב! מידע נוסף יתפרסם באתר וברשתות החברתיות.